Кваліфікаційні роботи

Постійне посилання на розділhttps://dglibtest.nubip.edu.ua/handle/123456789/1

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 21
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Сучасний стан Скибинецького водосховища розташованого в басейні річки Рось
    (2024) Власенко Кирило Юрійович; Макаренко Аліна
    Бакалаврська кваліфікаційна робота виконана на 63 сторінках друкованого тексту, вона включає 13 таблиць, 3 рисунки. Список використаних джерел налічує 43 найменувань, він є досить точним та повним, так як включає вітчизняні та публікації з інших країн різних науковців. Викладений матеріал у даній роботі стосується сучасного стану Скибинецького водосховища розташованого в басейні річки Рось. Мета бакалаврської роботи полягала у вивченні видового, розмірно- вагового складу уловів, а також біологічної характеристики абoригенниx видів риб, їx прoдукцiйниx і особливостей прoмиcлoвoгo викoристaння. Об’єкт дослідження – аборигенні види риб, які проживають в Скибинецькому водосховищі. Предмет дослідження – xiмiчний склад вoднoгo середoвища, видoвий склад, чисельнiсть i бioмаса природної кормової бази, стан, а також структура популяції риб та їx рибoпрoдуктивнiсть. Методи дослідження: ✓ гідрохімічні (аналіз гідрохімічного складу води); ✓ гідробіологічні (дослідження вищої водяної рослинності, фітопланктону, зоопланктону і макрозообентосу); ✓ іхтіологічні (здійснення морфометричного аналізу різних видів риб); ✓ рибницькі (вилов риби із Скибенецького водосховища); ✓ статистичні (математичне опрацювання одержаних результатів проведених досліджень). Перелік питань, що розробляються в бакалаврській кваліфікаційній роботі: • визначити та проаналізувати гідрохімічні показники Скибинецького водосховища; • дослідити видовий склад, чисельність та біомасу природної кормової бази; • охарактеризувати видовий, розмірно-ваговий склад, чисельність риб та їх рибопродуктивність; • оцінити ефективність ведення рибогосподарської діяльності на Скибинецькому водосховищі.
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Склад та біологічні показники рибного населення малого водосховища на р. Будягівщина
    (2024) Савченко Богдан Борисович; Макаренко Аліна
    Робота виконана на 64 сторінках машинописного тексту, містить 18 таблиць і 13 рисунків. Робота складається із таких розділів, як вступ, огляд літератури, матеріали та методи досліджень, результати власних досліджень, економічна ефективність ведення рибного господарства, заходи із охорони праці, висновки та список використаних джерел. Мета роботи полягала у вивченні та аналізі структури іхтіофауни та біологічних особливостей риб та визначенні економічної ефективності використання водосховища на р. Будягівщина. Мета роботи полягала у дослідженні та аналізі структури іхтіофауни та її біологічних характеристик, а також у визначенні ефективності використання водосховища на річці Будягівщина з економічної точки зору. Об’єкт дослідження – іхтіофауна водосховища Мала Супій. Предмет дослідження – хімічний показники води, біомаса, а також чисельність кормової бази, стан і структура іхтіофауни, загальна рибопродуктивність риб малого водосховища. Методи дослідження – загальноприйняті, які використовують у рибництві, методи облову рибогосподарських водних об’єктів. Завдання бакалаврської кваліфікаційної роботи: •визначити основні показники гідрохімічного режиму; •дослідити стан природної кормової бази; •проаналізувати структуру іхтіофауни та біологічні особливості риб малого водосховища на р. Будягівщина; •провести розрахунок економічної ефективності використання водойм.
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Біологічні особливості іхтіофауни Нижньо Білоцерківського та Турбівського водосховищ
    (2024) Притула Євген Васильович; Климковецький А.А.
    Бакалаврська робота: «Біологічні особливості іхтіофауни Нижньо Білоцерківського та Турбівського водосховищ» містить 55 сторінок тексту, 12 таблиць та 12 рисунків. Список використаних джерел містить 50 найменувань. Основний зміст роботи полягає в наступному: -аналіз та обробка бібліографічного матеріалу за темою бакалаврської роботи; -опис матеріалів та методів досліджень; -результати власних досліджень; -формування висновків. Об’єктом дослідження є Нижньо Білоцерківське водосховище та Турбівське водосховище. Робота складається з наступних розділів: ✓Огляд літератури. ✓Матеріали та методи досліджень. ✓Результати власних досліджень. ✓Висновки. ✓Список використаних джерел.
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Іхтіофауна Канівського водосховища в умовах рибогосподарського використання
    (2024) Мартинюк Микола; Макаренко Аліна
    Виконана робота викладена на 64 сторінках друкованого тексту, містить 9 таблиць та 11 рисунків. Список використаних джерел містить 40 найменувань. Мета бакалаврської кваліфікаційної роботи полягала у аналізі статистичних даних нинішнього стану, а також особливостей сировинних ресурсів Канівського водосховища, вивчення динаміки промислових виловів за попередні роки, аналіз їх тенденцій росту, оцінка основних факторів, які впливають на теперішній стан Канівського водосховища, заключення та пропозиції, які могли б підвищити рибопродуктивність водного об’єкту та дій, що спрямовані на покращення самої структури промислової іхтіофауни. Об’єкт дослідження – іхтіофауна Канівського водосховища. Предмет дослідження – стан, а також структура популяцій риб, загальна рибопродуктивність Канівського водосховища. Методи дослідження – статистичний та порівняльний аналіз промислового вилову відповідно до стандартизованних методик, оцінка нинішнього стану, а також динаміки вилову риби у водосховищі. Для дослідження використовували: ретроспективний, монографічний, економіко-статистичний методи і спостереження. Завдання бакалаврської кваліфікаційної роботи: охарактеризувати сучасний стан сировинної бази Канівського водосховища; дослідити промислове навантаження на водосховище; проаналізувати об’єми вилову та рибопродуктивності водосховища; визначити заходи щодо покращення структурно-функціональних показників іхтіофауни та збереження біорізноманіття.
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Екологічні умови та стан іхтіофауни Гавронщинського водосховища р. Здвиж
    (2024) Єгоров Юрій Володимирович; Митяй І.С.
    Робота викладена на 47 сторінках комп’ютерного тексту, містить 10 таблиць, 8 рисунків, список використаної літератури налічує 43 джерела, з них – 3 статті, що індексуються наукометричними базами даних «Scopus», «Web of Science». Мета досліджень полягала у вивченні та дослідженні екологічних умов і стану іхтіофауни Гавронщинського водосховища р. Здвиж. Для досягнення вказаної мети було поставлене наступне коло завдань: ✓ дослідити екологічний стан водойми у вигляді хімічних показників водного середовища у відповідності до прийнятих нормативів; ✓ провести аналіз видового складу фіто- і зоопланктону, бентосу, водних рослин та розрахувати їх біомасу; ✓ визначити видовий, ваговий, розмірний, віковий склад іхтіофауни; ✓ за даними проведених обстежень, встановити обсяги запасів риби; ✓ за результатами досліджень, повідомлень фахівців з водних біоресурсів та аквакультури встановити видову рибопродуктивність; ✓ розрахувати обсяги вселення цінних видів водних живих ресурсів; ✓ розрахувати обсяги вилову водних живих ресурсів; ✓ надати повну характеристику знарядь і засобів лову; ✓ запропонувати пропозицію згідно проведених досліджень. Об’єкт досліджень: екологічні умови і стан іхтіофауни Гавронщинського водосховища р. Здвиж. Предмет досліджень: видовий склад фіто- і зоопланктону, бентосу, водних рослин, видовий, ваговий, розмірний, віковий склад іхтіофауни, 6 розрахунок обсягів запасів, вселення і вилову риби, видова рибопродуктивність, характеристику знарядь і засобів лову. Методи досліджень: аналітичні (проведення пошуку, огляду та аналізу інформаційних джерел); іхтіологічні (видовий, ваговий, розмірний, віковий склад риби); біологічні (стан водойм, склад фіто- і зоопланктону, бентосу, водних рослин). Практичне значення отриманих результатів: з метою ефективного ведення рибного господарства, отримання товарної рибної продукції та її подальшої реалізації населенню у Гавронщинському водосховищі р. Здвиж Макарівської ОТГ Бучанського району Київської області необхідно і надалі розвивати спеціальне товарне рибне господарство у відповідності з науково-біологічним обґрунтуванням режиму рибогосподарської експлуатації. Ключові слова: бентос, зоопланктон, екологічний стан водосховища,
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge