Кваліфікаційні роботи

Постійне посилання на розділhttps://dglibtest.nubip.edu.ua/handle/123456789/1

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Особливості відтворення білого амура (Сtenopharyngodon idella val.) в аквакультурі
    (2024) Кудінов Антон Георгієвич; Вовк Н.І.
    Випускна робота бакалавра „Особливості заводського відтворення білого амура (Сtenopharynqodon idella Val.) в аквакультурі» представлена в обсязі 38 сторінках друкованого тексту і складається з 4 розділів, вступу, висновків та списку використаної літератури, який включає 11 джерел. Робота містить 7 таблиць. Мета роботи – дослідити основні ланки технологічного процесу відтворення білого амура в заводських умовах та розрахувати економічну ефективність використання цієї риби в полікультурі. Для досягнення поставленої мети перш за все потрібно було: - дослідити відповідність гідрохімічного режиму водойм вимогам до риборозведення; - дослідити придатність природної кормової бази для білого амура на різних етапах його індивідуального розвитку; - засвоїти технологію заводського відтворення білого амура; - провести гіпофізарне ін’єктування плідників, також отримання статевих продуктів, проведення осіменіння ікри, інкубацію та знеклеєння - визначити ефективність вирощування білого амура в економічному аспекті.
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Технологія заводського відтворення коропа (Cyprinuscarpio L.) та заходи з профілактики при інкубації його ікри у ВАТ «Київрибгосп»
    (2024) Гамза Максим Олександрович; Вовк Надія Іллівна
    Актуальність теми. В останні роки все більшого значення набуває аквакультура, яка забезпечує більше чверті загального об’єму харчової рибної продукції, що виробляється в світі. Нині світова продукція аквакультури досягла майже 40 млн. т. Світовий ріст аквакультури випереджає ріст у сфері рибного промислу. У прісноводних водоймах вона нині більш ніж у два рази перевищує продукцію рибальства. Добробут об’єктів аквакультури з інвазійних та інфекційних захворювань – найважливіша умова, необхідна для нормального функціонування та рентабельності рибного господарства. Підвищення інтенсифікації рибного процесу, як правило, призводить до погіршення екологічної та епізоотичної ситуації, а найчастіше і до виникнення епізоотій, що завдає прямої економічної шкоди від втрат, пов’язаних як із загибеллю риб, так і з недоотриманням рибної сировини високої якості. У зв’язку з цим для підтримки епізоотичного благополуччя рибоводних господарств необхідно не тільки регулярно проводити профілактичні рибоводно-меліоративні заходи, але й мати достатню кількість та широкий асортимент лікарських засобів. Мета даної випускної роботи – висвітлити основні технологічні процеси заводського відтворення коропа та показати ефективність профілактики сапролегніозу ікри при її інкубації. Для досягнення даної мети необхідно було: − Засвоїти технологію заводського відтворення коропа; − Провести гіпофізарнеін’єктування плідників, отримати статеві продукти, провести запліднення ікри, її знеклеєння та інкубацію; − При інкубації звернути увагу на ефективність заходів з профілактики сапролегніозу ікри риб та вихід перед личинок.
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Вплив віку перепілок-несучок на якість яєць
    (2021) Росощик І.В.