Кваліфікаційні роботи магістрів

Постійне посилання на розділhttps://dglibtest.nubip.edu.ua/handle/123456789/8

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 31
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Удосконалення інвестиційної стратегії підприємства
    (2023) Столяр, І.В.
    Актуальність дослідження полягає в необхідності розробки ефективних методів удосконалення інвестиційної стратегії підприємства. Об'єктом даного дослідження є інвестиційна стратегія підприємства ТДВ «СК «КВОРУМ». Предмет дослідження – процес та результати удосконалення інвестиційної стратегії ТДВ «СК «КВОРУМ». Метою полягає в удосконаленні інвестиційної стратегії підприємства - Страхової компанії «КВОРУМ» з метою досягнення оптимальної ефективності та прибутковості в умовах змінювального інвестиційного середовища. Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання: 1) Вивчення теоретичних аспектів інвестування; 2) провести аналіз існуючої інвестиційної стратегії підприємства 3) визначити проблеми та недоліки в існуючій стратегії; 4) розробити пропозиції щодо покращення інвестиційної стратегії; 5) визначити критерії успіху для нової стратегії; 6) розробити план впровадження та виконання нової інвестиційної стратегії Методологія дослідження інвестиційної стратегії страхової компанії базується на використанні різноманітних методів дослідження, такі як аналіз фінансових звітів та фінансового стану компанії. Також вивчаються літературні джерела, що містять інформацію про сучасні тенденції в інвестиційному менеджменті та страхуванні. Аналіз статистичних даних про ринок страхування може також бути важливим компонентом дослідження. Практичне значення одержаних результатів полягає у ретельному аналізі та удосконаленні інвестиційної стратегії страхової компанії "КВОРУМ" для забезпечення оптимального використання фінансових ресурсів та підвищення стійкості до ризиків, що дозволить підприємству ефективніше конкурувати на ринку та забезпечить йому стабільний фінансовий розвиток. Апробація результатів магістерської роботи. Результати виконання магістерської кваліфікаційної роботи були оприлюднені на IV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасний менеджмент: виклики та можливості». (м. Київ, НУБіП України, 25-26 жовтня 2023 р.).
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Управління логістичною діяльністю підприємства ТОВ «Діатом» в умовах війни
    (2023) Пономаренко, В.Є.
    Актуальність дослідження полягає в необхідності розробки ефективних методів управління логістичною діяльністю підприємства в екстремальних умовах, що сприятиме стабільності та конкурентоспроможності підприємства на ринку. Об'єктом даного дослідження є логістична діяльність підприємства ТОВ "Діатом". Вибір саме цього підприємства обумовлений його ключовим місцем на ринку, а також особливостями його діяльності, яка зазнає впливу умов війни. Предмет дослідження – методи та інструменти управління логістичною діяльністю підприємства в умовах війни. Метою даної магістерської роботи є вивчення особливостей управління логістичною діяльністю ТОВ "Діатом" в умовах війни, виявлення проблем та ризиків, а також розробка рекомендацій для ефективної адаптації до змінюваних умов ринку. Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні завдання:  надати визначення поняттю "логістика" та встановити її складові;  охарактеризувати функції та завдання логістики на підприємствах;  виявити основні проблеми та ризики, які виникають в логістичній діяльності підприємства в умовах війни;  надати організаційно-економічну характеристику діяльності підприємства ТОВ «Діатом»;  проаналізувати логістичну систему підприємства ТОВ «Діатом» та зміни в логістичних процесах під час війни;  оцінити ефективність логістичної діяльності підприємства ТОВ «Діатом»;  визначити адаптаційні стратегії управління логістичною діяльністю підприємства ТОВ «Діатом» до умов війни;  визначити шляхи управління ризиками в ланцюгу постачання підприємства ТОВ «Діатом» в умовах війни;  окреслити виклики транспортної логістики та її перебудову в умовах воєнного стану в Україні. Методологія дослідження базується на комплексному підході, що включає в себе як теоретичний, так і практичний аналіз. В ході дослідження використані методи порівняльного аналізу, статистичного аналізу, моделювання та інші. Наукова новизна одержаних результатів полягає в формуванні та аналізі моделей поведінки компаній в умовах війни проти росії. Практичне значення одержаних результатів полягає у наданні рекомендацій, спрямованих на удосконалення логістичного забезпечення для здійснення діяльності закладів дистрибуції медичних препаратів в умовах війни. Апробація результатів магістерської роботи. Результати виконання магістерської кваліфікаційної роботи були оприлюднені на IV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасний менеджмент: виклики та можливості». (м. Київ, НУБіП України, 25- 26 жовтня 2023 р.). Публікації. Основні положення і результати дослідження знайшли відображення у матеріалах конференції: 1. Пономаренко В., Чорненька Л. М. Особливості логістичної діяльності вітчизняних підприємств в умовах війни. Сучасний менеджмент: виклики та можливості: матеріали ІV Міжнародної науково-практичної онлайн- конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, м. Київ, 25-26 жовтня 2023 р. Київ: НУБіП України.
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Стратегічне управління підприємством
    (2023) Романюк, Б.В.
    Магістерська кваліфікаційна робота містить: 84 сторінки, 3 рисунки, 14 таблиць, 63 літературних джерела. Актуальність теми. В умовах перехідної економіки, на початковій стадії розвитку ринкових відносин керівники та фахівці підприємств та комерційних структур мають освоювати адекватні методи та процедури управління. До них належить стратегічний менеджмент, що забезпечує підприємствам ефективне досягнення перспективних цілей на основі утримання конкурентних переваг та відповідного реагування на зміни довкілля. Метою дослідження є аналіз та оцінка теоретичних та практичних аспектів стратегії розвитку, обґрунтування практичних рекомендацій щодо удосконалення системи стратегічного управління підприємства в сучасних умовах. Досягнення поставленої мети потребує вирішення наступних завдань: − визначити сутність і поняття стратегічного розвитку; − узагальнити види стратегій розвитку для сучасних підприємств України; − навести методичні підходи до вибору підприємством певної стратегії розвитку та її практична реалізація; − визначити загальні економічні та організаційні засади функціонування ТОВ «Лінкс – Транс»; − проаналізувати систему стратегічного управління у ТОВ «Лінкс – Транс»; − дослідити діючу програму стратегічного розвитку ТОВ «Лінкс – Транс»; − визначити вплив чинників економічного розвитку на вдосконалення системи стратегічного управління у ТОВ «Лінкс – Транс»; − обґрунтувати доцільність оптимізації стратегії розвитку ТОВ «Лінкс – Транс»; − оцінити ефективність наведених рекомендацій з оптимізації стратегії розвитку. Об’єктом дослідження є процес управління стратегією розвитку підприємства. Предметом дослідження є система стратегічного управління підприємства України на прикладі ТОВ «Лінкс – Транс». В ході дослідження використовувались загальні та специфічні наукові методи: системний аналіз та синтез, узагальнення результатів (для дослідження сучасних методичних підходів до стратегічного управління розвитком підприємства), статистичні (для отримання аналітичних даних ТОВ «Лінкс – Транс»), порівняння (для вибору та обґрунтування стратегії розвитку ТОВ «Лінкс – Транс» на цільовому ринку). Апробація результатів магістерської роботи. Результати виконання магістерської кваліфікаційної роботи були оприлюднені на IV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасний менеджмент: виклики та можливості». (м. Київ, НУБіП України, 25-26 жовтня 2023 р.).
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Використання інформаційних потоків в системі забезпечення стратегічного управління
    (2023) Мороз, І.В.
    Магістерська кваліфікаційна робота містить: 63 сторінки, 13 рисунків, 3 таблиці, 50 літературних джерел. Актуальність теми. Необхідність підвищення ефективності діяльності сучасних підприємств вимагає нових підходів до збору, обробки та подання інформації для вироблення ефективних управлінських рішень у процесі стратегічного управління. Інструментарій формування необхідних інформаційних потоків характеризується багатоваріантною методологічною основою, у тому числі наявністю різноманітних методик аналізу, що враховують мінливі умови зовнішнього середовища, складність макроекономічних процесів, їх важливість при здійсненні господарських операцій та вибір оптимальних стратегічних рішень. Існує протиріччя між системою інформаційного забезпечення, що склалася та вимогами, що пред'являються до неї в даний час, що обумовлює актуальність теми дослідження. Мета роботи – узагальнення теоретичних засад та вироблення практичних рекомендацій щодо використання інформаційних потоків в системі стратегічного управління підприємством. Завдання роботи: - описати сутність інформаційних потоків на підприємстві; - охарактеризувати підходи до управління інформаційними потоками; - виявити основні методи дослідження ефективності використання інформаційних потоків; - проаналізувати ефективність застосування інформаційних потоків в процесі управління підприємством; - розробити заходи щодо вдосконалення використання інформаційних потоків на підприємстві. Об’єкт дослідження - інформаційні потоки підприємства. Предметом дослідження виступають інструменти використання інформаційних потоків в управлінні підприємством, недоліки та шляхи вдосконалення даного процесу. В роботі використано низку методів досліджень, зокрема аналітичний (ідентифіковано інструментарій оптимізації інформаційного забезпечення стратегічного управління); аналогії (запропоновано шляхи оптимізації використання джерел інформації в процесі стратегічного управління), дедукції (досліджено критерії ефективності інформаційного забезпечення стратегічного управління). Практична цінність роботи полягає в розробці заходів щодо удосконалення використання інформаційних потоків в системі стратегічного управління компанією. Апробація результатів магістерської роботи. Результати виконання магістерської кваліфікаційної роботи були оприлюднені на IV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасний менеджмент: виклики та можливості». (м. Київ, НУБіП України, 25-26 жовтня 2023 р.).
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Стратегія виходу українського аграрного підприємства на ринок Словаччини
    (2023) Старшиніна Д.О.; Ковтун О.
    Структура кваліфікаційної магістерської роботи. Кваліфікаційна Магістерська робота на тему «Стратегія виходу українського аграрного підприємства на ринок Словаччини» викладена на 78 сторінках друкованого тексту, включає 7 таблиць і 4 рисунка. Робота складається зі вступу, трьох розділів і висновків. Для написання магістерської роботи було використано 34 літературних джерела. Основний зміст кваліфікаційної магістерської роботи. У першому розділі ми розкрили сутність стратегій компанії для входження на зовнішній ринок та стратегічного управління. Другий розділ «Організаційно-економічна характеристика ПОП «Соколівка» » цієї магістерської роботи присвячений дослідженню ПОП "Соколівка" та її фінансово-економічному стану. В третьому розділі оцінювалися та аналізувалися основні аспекти входу на словацький ринок, сприятливість підприємницького клімату та перспективи компанії на словацькому ринку. Мета і завдання кваліфікаційної магістерської роботи. Мета дослідження: розробка практичних рекомендацій щодо стратегії виходу на зовнішній ринок для приватного орендного підприємства "Соколівка" і обґрунтування доцільності диверсифікації напрямків зовнішньоекономічної діяльності. Для досягнення поставленої мети були визначені такі основні завдання: - дослідити типи стратегій входу на зовнішні ринки; - виділити особливості та обґрунтувати доцільність виходу підприємства на міжнародний ринок; - розглянути методи стратегічного управління на підприємстві; - дослідити загальні характеристики приватно-орендного підприємства "Соколівка" та його основні фінансово-економічні показники; - проаналізувати зовнішньоекономічну діяльність підприємства та оцінити її ефективність; - визначити проблеми в діяльності підприємства та способи їх вирішення. Об’єкт дослідження: зовнішньоекономічна діяльність приватно-орендного підприємства "Соколівка". Предмет дослідження: система теоретичних положень і практичних рекомендацій щодо стратегії виходу підпрриємства на зовнішні ринки. Методи дослідження: для аналізу використовуються статистичний, фінансовий та економічний аналіз, методи порівняння та синтезу інформації, системний підхід для вивчення проблем покращення ефективності зовнішньоекономічної діяльності підприємства. Наукова новизна одержаних результатів. Отримали практичні рекомендацїї для перспективного розвитку середнього аграрного українського підприємства в умовах глобалізації та євроінтерграції. Практичне значення одержаних результатів. У сучасних умовах українським підприємствам гостро бракує створення власної ефективної системи управління зовнішньоекономічною діяльністю, яка була б адаптованою до сучасних вимог і умов, враховувала б динаміку міжнародних і внутрішніх ринків, базувалася на принципах адаптивності та забезпечують достатню гнучкість і швидкість у прийнятті рішень. Можна зробити висновок, що проблема розробки стратегії виходу на зовнішній ринок є актуальною проблемою, вирішенню якої присвячена дана дипломна робота. Сучасний міжнародний ринок створює надзвичайно великі перспективи для вітчизняних підприємств. Але при цьому висуває свої додаткові вимоги. У бакалаврській роботі «Стратегія виходу українського аграрного підприємства на ринок Словаччини» йдеться про розробку стратегії виходу на зовнішній ринок для приватно-орендного підприємства «Соколівка» – середнього аграрного підприємства. Апробація результатів кваліфікаційної магістерської роботи. Результати виконання магістерської кваліфікаційної роботи були оприлюднені на IV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасний менеджмент: виклики та можливості». (м. Київ, НУБіП України, 25-26 жовтня 2023 р.). Публікації. Основні положення та результати дослідження були відображені у матеріалах конференції: IV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасний менеджмент: виклики та можливості». (м. Київ, НУБіП України, 25-26 жовтня 2023 р.)
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Управління міжнародною рекламною діяльністю в умовах глобалізації
    (2023) Михайлевський Т.А.; Костюк О.
    Актуальність теми. В сучасних умовах, коли рівень конкуренції між компанія доволі високий, стає актуальною проблема інформування споживачів про діяльність, товари і послуги, що надає компанія. В такому випадку, реклама є ефективним інструментом, що дозволяє вплинути на вибір споживача, збільшити збут та охопити більшу частку ринку. Об’єктом дослідження є процес управління рекламною діяльністю. Предметом дослідження є теоретико-методичні підходи та практичні аспекти організації міжнародної рекламної діяльності при виході на зовнішній ринок в умовах глобалізації. Метою магістерської кваліфікаційної роботи є розробка рекомендацій та пропозицій щодо управління міжнародною рекламною діяльністю підприємства при виході на зовнішній ринок в умовах глобалізації. Завдання, які вирішувалися в ході написання магістерської кваліфікаційної роботи: - дослідити теоретико-методологічні основи управління рекламною діяльністю в умовах глобалізації; - показати сутність та еволюцію реклами; - надати характеристику функціям реклами при виході на зовнішній ринок; - визначити міжнародні засоби поширення реклами; - проаналізувати процес рекламної діяльності при відкритті міні-кондитерської «Смаколики»; - надати економічну оцінку доцільності відкриття міні-кондитерської «Смаколики»; - проаналізувати середовище для проведення рекламної діяльності при створенні міні-кондитерської «Смаколики» - удосконалити управління міжнародною рекламною діяльністю в умовах виходу на зовнішній ринок; - обрати рекламну стратегію для підприємства; - розробити заходи щодо створення позитивного іміджу підприємства. В ході дослідження використовувались загальні та специфічні наукові методи: системний аналіз та синтез, узагальнення результатів, статистичні, порівняння. Апробація результатів магістерської роботи. Результати виконання магістерської кваліфікаційної роботи були оприлюднені на IV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасний менеджмент: виклики та можливості». (м. Київ, НУБіП України, 25-26 жовтня 2023 р.).
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Управління маркетинговими стратегіями підприємства при виході на зовнішній ринок
    (2023) Михайлевський М.А.; Остапчук А.
    Актуальність теми. Маркетингова стратегія - основа дій підприємства в конкретних ринкових умовах, що визначає способи застосування маркетингу для розширення цільових ринків та досягнення ефективних результатів, в той час як маркетингова стратегія при виході на зовнішні ринки є аналізом форм проникнення підприємства на зовнішні ринки з метою розробки подальших рекомендацій щодо підвищення ефективності маркетингових стратегій проникнення на зовнішні ринки. Саме тому тема, обрана для дослідження у даній магістерській кваліфікаційній роботі, є актуальною. Об’єктом дослідження є розробка маркетингових стратегій при виході на зовнішні ринки. Предметом дослідження теоретико-методичні підходи та практичні аспекти управління маркетинговими стратегіями підприємства при виході на зовнішні ринки. Метою магістерської кваліфікаційної роботи є наукове обґрунтування теоретичних положень та розробка практичних рекомендацій щодо формування маркетингових стратегій підприємства при виході на зовнішні ринки. Для досягнення поставленої мети були визначені наступні завдання: - узагальнити теоретичні та методичні аспекти маркетингової стратегії підприємства при виході на зовнішні ринки; - обґрунтувати сутність та значення маркетингових стратегій розвитку; - використати стратегічне планування при реалізації маркетингової стратегії підприємства; - здійснити оцінку маркетингових стратегій ТОВ «Сілікат» при виході на зовнішні ринки; - надати характеристику розвитку маркетингової стратегії в соціальних мережах ТОВ «Сілікат» при виході на зовнішні ринки; - охарактеризувати шляхи удосконалення маркетингових стратегій підприємства при виході на зовнішні ринки; В ході дослідження використовувались загальні та специфічні наукові методи: системний аналіз та синтез, узагальнення результатів, статистичні, порівняння. Апробація результатів магістерської роботи. Результати виконання магістерської кваліфікаційної роботи були оприлюднені на IV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасний менеджмент:виклики та можливості». (м. Київ, НУБіП України, 25-26 жовтня 2023 р.).
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Організація міжнародних транспортних перевезень
    (2023) Базюк В.В.; Костюк О.
    Магістерська кваліфікаційна робота містить: 91 сторінку, 6 рисунків, 20 таблиць, 50 літературних джерел. Актуальність теми. Організація міжнародних вантажних перевезень – це складний процес, який вимагає дотримання митних правил, вибору оптимального транспортного засобу та маршруту, а також належної документаційної роботи. Дотримання цих основних аспектів сприяє ефективній та надійній міжнародній доставці товарів, допомагаючи мінімізувати ризики і витрат для учасників логістичних ланцюгів. Мета магістерської роботи полягає в узагальненні теоретичних та обґрунтуванні практичних рекомендацій щодо організації міжнародних транспортних перевезень. Досягнення поставленої мети передбачає необхідність вирішення наступних завдань: 1. Розглянути поняття та правове регулювання міжнародних перевезень. 2. Вивчити категорії міжнародних транспортних перевезень. 3. Ознайомитися з особливостями організації міжнародних вантажних перевезень. 4. Надати організаційно-економічну характеристику ТОВ «ЗАММЛЕР Україна». 5. Визначити основні тенденції розвитку ринку міжнародних транспортних перевезень. 6. Провести аналіз ефективності міжнародних транспортних перевезень товариства. 7. Обґрунтувати впровадження автоматизованих систем управління логістикою. 8. Дослідити інтеграцію систем відстеження вантажів та моніторингу. Об’єктом дослідження є процес організації міжнародних транспортних перевезень ТОВ «ЗАММЛЕР Україна». Предмет дослідження – теоретико-методичні підходи та практичні аспекти організації міжнародних транспортних перевезень підприємства. В процесі роботи були застосовані такі методи дослідження: – метод пошуку та збору інформації при вивченні теоретичних засад організації міжнародних транспортних перевезень; – аналіз, який використовувався для оцінки основних тенденцій розвитку ринку міжнародних транспортних перевезень та аналізу ефективності міжнародних транспортних перевезень товариства; – графічний метод, що передбачав створення візуальних діаграм, графіків та схем для відображення структури та динаміки міжнародних транспортних перевезень; – табличний метод, що включав у себе аналіз та порівняння числових даних, представлених у вигляді таблиць; – метод узагальнення використано для того, щоб зробити висновки по здійсненому дослідженню. Практична цінність роботи полягає в розробці заходів щодо удосконалення організації міжнародних транспортних перевезень ТОВ «ЗАММЛЕР Україна». Апробація результатів дослідження. Результати виконання магістерської кваліфікаційної роботи були оприлюднені на IV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасний менеджмент: виклики та можливості». (м. Київ, НУБіП України, 25-26 жовтня 2023 р.)
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Формування стратегії розвитку підприємства
    (2023) Лисич А.Г.; Драмарецька К.
    Магістерська кваліфікаційна робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел. Основний текст кваліфікаційної роботи викладено на 78 сторінках, у тому числі робота містить 15 таблиць, 6 рисунків, 73 використаних джерел. У першому розділі магістерської кваліфікаційної роботи узагальнено теоретичні аспекти формування стратегії розвитку підприємства. Розглянуто сутність і стратегічного розвитку підприємства; досліджено теоретичні засади обґрунтування вибору стратегії розвитку підприємства; розглянуто методи дослідження ефективності маркетингової діяльності підприємства. Другий розділ кваліфікаційної роботи присвячений діагностиці формуванню стратегії розвитку ПрАТ «Срібниця». Надано загальну характеристику ПрАТ «Срібниця»; проаналізовано стратегії розвитку; проведено оцінку ефективності ефективності стратегії розвитку підприємства. У третьому розділі магістерської кваліфікаційної роботи надано шляхи удосконалення стратегії розвитку підприємства. На основі отриманих результатів розроблено напрямки стратегічного розвитку ПрАТ «Срібниця»; розроблено заходи щодо формування ефективної стратегії розвитку ПрАТ «Срібниця»; визначено ефективність впровадження заходів щодо удосконалення стратегії розвитку ПрАТ «Срібниця».
  • Ескіз
    Документaccess-status.restricted.listelement.badge
    Управління зернопереробним підприємством на засадах логістики
    (2023) Радченко В.Є.; Бондаренко В.
    Актуальність теми. Зернове господарство України є стратегічною галуззю економіки, яка здійснює значний вплив на соціально-економічну стабільність та продовольчу безпеку держави, а також є важливим фактором реалізації колосального потенціалу аграрного сектору в Україні та прискорення економічного зростання і розвитку. Трансформаційні процеси, що відбуваються в агропромисловому комплексі України, потребують вивчення і дослідження всіх напрямів перетворень у його структурі, включаючи зернопереробну галузь. Метою дослідження є обґрунтування теоретичних і методичних підходів та розробка практичних рекомендацій щодо ефективного управління зернопереробним підприємством на засадах логістики. Для досягнення поставленої мети були визначені такі основні завдання: - визначити сутність та сучасні підходи до управління діяльністю підприємства; - виявити місце підприємств з переробки сільськогосподарської сировини в системі національної економіки; - дослідити особливості та специфіка роботи зернопереробних підприємств; - розглянути організаційно-економічну характеристику підприємства ТОВ «Збаразький КХП»; - оцінити систему управління підприємством ТОВ «Збаразький КХП»; - проаналізувати ефективності організації управління підприємством ТОВ «Збаразький КХП»; - визначити шляхи підвищення ефективності організації управління зернопереробним підприємством; - удосконалити систему управління зернопереробним підприємством на основі логістичних інновацій. Об’єктом дослідження є процес управління діяльністю зернопереробного підприємства. Предметом дослідження є сукупність теоретичних, методичних та практичних аспекти управління зернопереробного підприємства на засадах логістики. Методи дослідження: порівняння, графічний, балансовий, індексний, економіко-математичний, систематизації та узагальнення, аналітичний, структурно-логічний, графічний. Наукова новизна. Отримали подальший розвиток запропоновані шляхи вдосконалення системи управління зернопереробним підприємством з використанням логістичних інновацій. Апробація результатів магістерської роботи. Результати виконання магістерської кваліфікаційної роботи були оприлюднені на IV Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасний менеджмент: виклики та можливості». (м. Київ, НУБіП України, 25-26 жовтня 2023 р.).